Ponad miesiąc temu przed świętami złożyłem zamówienie na dwie książki: "Zapomniane dzieje Polski" i "Antychryst". Po długim czasie i kompletnej ignorancji obsługi sklepu wysłano do mnie tylko pierwszą pozycję gdyż druga czekała na dodruk. Od 1,5 miesiąca nie ma od was żadnej odpowiedzi. Nie będę was uczył jak należy podchodzić do klienta bo i tak macie to w dupie ale ile można czekać na dodruk książki? Opłaciłem całe zamówienie i bardzo proszę o natychmiastową wysyłkę, inaczej zgłoszę sprawę do UOKiK. Zanim skasujecie ten wątek żądam odpowiedzi. |