Widziałem podobny problem na forum, ale w tamtym wątku okazało się być to przejściowym problemem przed około trzema laty, który został rozwiązany. Złożyłem zamówienie w księgarni, wysłałem pieniądze maila z informacją o złożeniu przelewu, czekam na zamówienie, a książki nie docierają. Czy ktoś ma aktualnie podobny problem? Wiadomo, o co chodzi? |