Witam. Mam nadzieję, że niniejszy post czyta administrator. Spośród członków Stowarzyszenia chyba jako jedyny na forum nie mam przy pseudonimie adnotacji "Należy do PSR", co oznacza że jako członek nie jestem zarejestrowany. Skutkuje to również niemożnością dodawania przeze mnie opisów działalności ośrodka, o co zostałem poproszony jakiś miesiąc temu i co musiała zrobić za mnie inna osoba. Kilka razy poruszałem ten temat na forum, raz, albo dwa wysłałem maila do administratora, ostatnio miał zgłosić to za mnie kolega z ośrodka. Jak dotąd, nadal nie mam odpowiednich uprawnień na racjonalista.pl. Nie piszę kolejnego maila dlatego, że mógłby znów zostać przeoczony. Tak może parę osób dostrzeże moją prośbę i powie mi co z tym fantem zrobić. Tak, czy inaczej, szanowny administratorze, czemuś to mnie spośród wszystkich, tak brutalnie pominął? Swą prośbę jak wyżej kieruję do Ciebie w nadziei, że kiedyś doczekam się pod swoimi postami dumnego: "należy do PSR". Dziękuję. |