>Witam. >Tydzien temu zamówiłem ksiazke z Księgarnii Racjonalisty, jednak do tej pory nie ma żadnego konaktu >ze strony ksiegarnii czy przelew doszedl, czy kiazka zostala wyslana, brak odpowiedzi na maile.. >Czy to tak zawsze wyglada? Mieliscie problemy z zamowieniami? Moze wlasciciel ksiegarnii przeglada >to forum i i wyjasni sprawe? >Pozdrawiam
Panie Kamilu, obecnie skończył się nakład Zapomnianych dziejów i czekamy na dodruk książki, który będzie na dniach. Za dłuższe oczekiwanie otrzymuje Pan dodatkową pozycję bonusową.
|