Nie wiem czy to juz zostalo poruszone na forum, bo jestem tu od niedawna ale od pwnego czasu zastanawia mnie MIejejsce Zasniecia Maryi. Slyszalem o tym i widzialem zdjecia z tego miejsca, wiec dla mnie to miejsce sie troszke klóci z dogamatmi wiary proklamowanymi przez kosciol rzymsko katolicki czy kos moglby mi to przyblizyc??
|