Niejaki Haereticus nie zdołał się dotąd wyleczyć z sobie tylko właściwego pojmowania pojęć "tolerancja" i "kultura dyskusji". Nam na forum Racjonalisty dał na szczęście spokój. Ale nie znaczy to, że 'złożył broń'. Chętni mogą poczytać, jak to Haereticus jest 'bezpodstawnie' 'obrażany' przez 'nietolerancyjnych' dyskutantów: www.forum.(*)38131ea3ca8a2d46fef3182b5770d3Wesołej lektury życzy Drobner. |