Regulamin to coś, co określa pewne granice co wolno a czego nie wolno, z naciskiem na to, że co nie jest zabronione jest dopuszczalne. Dobry regulamin to taki, który obowiązuje nie tylko tych do których jest głównie adresowany, ale również tych którzy go ustalają. Inaczej żaden regulamin nie ma racji bytu i stanowi puste słowo. Uważacie że regulamin racjonalista.pl ma jakieś znaczenie? Czy ustalający go szanują, czy też to tylko taki listek figowy, a naprawdę to jest całkiem bez znaczenia?
|