Cześć Jesteś trollem. Trolle robią dokładnie to co Ty. Piszą posty, nie w celu rzeczowej dyskusji, której Ci rzekomo brak (oczywiście to kłamstwo), tylko by zamieszać, napsuć krwi tak dużej grupie osób, jak to tylko możliwe. Twój pierwszy post był obraźliwy. Napisałeś go celowo, by obrazić. Chciałeś "szczekania", to je dostałeś. Więc o co chodzi, że dziewczyna Cię pobiła  ? Mam Cię pogłaskać po głowie? Sądzę, że chciała powiedzieć, iż jesteś gówniarzem. Miała trochę racji, nie zareagowałeś po męsku...ale nie powinna tak pisać. Twój styl i jej są naganne. Myślę, że zamknąłeś sobie drogę do jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji na tym Forum, ale nie wierzę że Ci na niej zależy  Pozdr P.S. Masz czerwoną kartkę.
|