Mam pytanko. Czy oprócz zaserwowanych programów, na których znajduje się widok z Ziemi Kosmosu, są jakieś programy, które pokazują inne planety i rzeczy, które dzieją się w Kosmosie np. czarne dziury, wybuchy Słońca itp.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
W tym problem, że Celestie mam, ale chyba faktycznie za bardzo jestem wymagająca, ale chciałbym po prostu zajrzeć bardziej w głąb Kosmosu. "Fanatyzm: mieszanka wybuchowa tępoty i energii." Herbert von Karajan
>W tym problem, że Celestie mam, ale chyba faktycznie za bardzo jestem wymagająca, ale chciałbym po prostu zajrzeć bardziej w głąb Kosmosu. Ale tam prawie nic nie ma. W każdym razie dość rzadko coś występuje