Racjonalista - Strona głównaDo treści
DeColores !

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
24-11-2002 04:26Piuotr ZabielskiDeColores !
Prosze, podaj i uzasadnij choc jeden logiczny argunent
przemawiajacy za Unia Europejska, ktory to argument
sluzy juz od dawna Polsce.
NIE ODPOWIADAM NA ZADNE GLUPAWE ANONIMY i
ODPOWIEDZI SWIADCZACE O PRYMITYWIZMIE PISZACEGO
Pozdrawiam: DeColores!
Piotr Z Calgary
www.rodzinywyborcow.net

webmaster
>Prosze, podaj i uzasadnij choc jeden logiczny argunent
pragnę przypomnieć, ze forum nie jest jednoosobowe ale publiczne, formą poprawną będzie więc: 'podajcie mi proszę'
>przemawiajacy za Unia Europejska, ktory to
>argument sluzy juz od dawna Polsce
argumenty służą co najwyżej osobom je wypowiadającym. Polsce służą unijne pieniądze, z których to nie zawsze potrafimy korzystać. w przyszłosci otwarty rynek pracy i zbytu towarow. i to od naszej społecznej dojrzałosci zalezy, jak to wykorzystamy. jezeli jestesmy 'd**a nie społeczeństwem' to pewnie na tym stracimy, ale jak sie postaramy i przestaniemy robic z polityki targowisko populistow, to kto wie..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365