Racjonalista - Strona głównaDo treści
"Plan Stwórcy"

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
01-11-2004 21:34PTRqwerty"Plan Stwórcy"
Czytam "Plan Stwórcy" Daviesa Paula.
Chętnie przyczytam uwagi dotyczące tej książki ze strony osób, które ją czytały.
Pozdrawiam

mohawk (2936 punktów)
>Czytam "Plan Stwórcy" Daviesa Paula.
Dla racjonalisty tytuł raczej mało zachęcający, zwłaszcza jeśli miałby płacić za tę pozycję z własnej kieszeni.
MaLk__
>Dla racjonalisty tytuł raczej mało zachęcający, zwłaszcza jeśli miałby płacić za tę pozycję z własnej kieszeni.

A tam, ja sobie kupiłem "Kod Leonarda da Vinci"...
mohawk (2936 punktów)
>A tam, ja sobie kupiłem "Kod Leonarda da Vinci"...
Tylko, że w tym przypadku tytuł nie jest tak znaczący, książka wszakże dość znana. Żeby była równowaga w przyrodzie ja dla odmiany nie kupiłem tej książki.
Drobner
Dla równowagi nie kupiłem żadnej! (hihi)
mohawk (2936 punktów)
>Dla równowagi nie kupiłem żadnej! (hihi)
Jak większość Polaków.
PTRqwerty
heh... książka jest zupełnie inna niźli Pan mohawk podejrzewa
Gdyby znajomość tytułu dawała wiedzę o treści książki, księgarnie by dawno upadły.
mohawk (2936 punktów)
>heh... książka jest zupełnie inna niźli Pan mohawk podejrzewa
Nie zamierzam się przyczepiać do wielce wszak arbitralnego stwierdzenia nt. tego, co ja podejrzewam, ale doprawdy nie po to używam pseudonimu, żeby mi od "Panów" wymyślano.

>Gdyby znajomość tytułu dawała wiedzę o treści książki, księgarnie by dawno upadły.
Zawsze można luknąć na blurb lub spis treści, żeby się co nieco zorientować w treści.
MaLk__
>>Gdyby znajomość tytułu dawała wiedzę o treści książki, księgarnie by dawno upadły.
>Zawsze można luknąć na blurb lub spis treści, żeby się co nieco zorientować w treści.

Ech, gdybyż to było takie proste...
Ostatnio kupiłem sobie "Historię Bizancjum" i poczułem się nieco zawiedziony, kiedy okazało się, że treść nie ma zbyt wiele wspólnego z tytułem.
mohawk (2936 punktów)
>Ech, gdybyż to było takie proste...
>Ostatnio kupiłem sobie "Historię Bizancjum" i poczułem się nieco zawiedziony, kiedy okazało się, że treść nie ma zbyt wiele wspólnego z tytułem.
Jeszcze jeden powód by nie kupować w ciemno, tylko zasięgnąć języka u znajomych lub sprawdzić inne źródła.
MaLk__
>Tylko, że w tym przypadku tytuł nie jest tak znaczący, książka wszakże dość znana. Żeby była równowaga w przyrodzie ja dla odmiany nie kupiłem tej książki.

Tym bardziej - kupiłem tę książkę wiedząc czego mogę oczekiwać po jej treści - chociaż "dla katolika" powinna ona być "mało zachęcająca"

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365