>Ponieważ podniosły się zarzuty antysemityzmu wobec mojej >osoby, gdy krytycznie pisałem o religii mojżeszowej, pragnę >poinformować, że będę zaciekle ścigał antysemityzm u tych >użytkowników tego forum, którzy będą krytykować >chrześcijaństwo (religię wymyśloną przez Żydów) oraz >niepochlebnie pisać o takich sławnych Żydach jak Jezus z >Nazaretu, jego matka Maria, ojciec Józef, uczniowie- a >zwłaszcza Piotr i propagatorach chrześcijaństwa takich jak >Paweł z Tarsu.
U podłoża antysemityzmu kryją się uprzedzenia. Mówiąc, pisząc, rozprawiając na temat pochodzenia twórcy chrześcijaństwa nikt się nimi ( uprzedzeniami) nie kieruje. Jezus jest zbyt dużą abstrakcją...
>No, antysemici, miejcie się na baczności!!!
Też tak uważam
>P.S. Nie można by do tytułu działu "antyklerykalizm" dodać >też "antyrabinizm"?
Trudno byłoby mając na uwadze brak występowania zjawiska rabinizmu- czego nie można powiedzieć o klerykalizmie.
Bóbr zapłać
Abstrakcyjnej prawdy nie ma. Prawda jest zawsze konkretna. W. Lenin
|