> Uzasadnienie: liczba postów oraz czas poświęcony na dyskusje na tematy z samej górnej półki racjonalizmu: Bóg, grzech, Biblia, wiara, Nowy, Stary Testament...A mnie spory na te tematy bardzo ciekawią! I nawet dużo UCZĘ SIĘ od obu stron. Nie wszystko wiedziałem o TAMTEJ stronie, nie wszystkie argumenty TEJ strony znałem. Ale wiem, że jestem 'lekkim' dewiantem w tych kwestiach. Jeśli Ty, Jeyesie, nie gustujesz, to ja, Drobner, jestem 'lekutką' przeciwwagą: ja chętnie to czytam. Czasami bywa to inspirujące..... (vide: moje teksty w serwisie - były wynikami śledzenia lub też uczestniczenia w takich dyskusjach). Po drugie - humanitaryzm nie pozwala zostawiać wierzących sobie samym. Trzeba z nimi rozmawiać, pomagać im (w naszym sensie  Pozdrawiam, wierząc w pozytywne oddziaływanie rzeczywistosci na wszystkie umysły.
|