,,Dzieciakom można powiedzieć o zagrożeniach czyhających na drogach''
Można powtarzacz to i dzieciakom i dorosłym ale i tak większość z nich będzie to olewała. Przed pięcioma minutami dowiedziałem sie ze mój kolega miał wypadek, kierował dostawczym starem i jakieś dzieciaki full wypas bryczką tatusia wpiepszyły mu sie w tyłek. Nie wiem czy wyglądało to tak jak na pierwszym zdjęciu ze stronki jaką zapodałem ale zginęli na miejscu.
,,Takie zdjęcia powinny być pokazywane w każdej szkole''
Takie zdjęcia (właściwie to nawet o wiele słabszcze..) pozauje sie na kursie prawa jazdy. Ostatnio oglądałem właśnie taki film bodajże ,,Jedno życie'' - typowy filmik żeby przestraszyć co sie stanie jak nie będziemy uważać (lub mieli pecha....). Czy warto by pokazywać takie foty w szkole ? Jakoś mam mieszane uczucia...
,,W szkole uczy się o antykoncepcji?Nie zauważyłam...''
Gdy ja chodziłem do gimnazjum (6 lat temu - rocznik 86- czyli rocznik eksperymentalny) miałem takie coś jak ,,przystosowanie do zycia w rodzinie'' i było tam o masturbacji, rodzinie, i jak powinno sie zabezpieczać przed ,,wpadką''. Ale jako że lekcje polegały głównie na oglądaniu filmów z wychowawczynią wiele sie z tego nei wyniosło. Potem w 3 klasie liceum miałem powtórke z rozrywki tym razem prowadzone z profesjonalnym seksuologiem. Niby nic odkrywczego, choc klasa czesto dla zwały pytała prowadząc o rożne ciekawe tematy (seks analny, czy prezerwatywę można stosowac kilka razy czy tez czy można zajsc w ciąze całując plakat z Riki Martinem)
|