Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chyba już czas...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
31-05-2007 10:41nieobecnyChyba już czas...
...dołożyć do serwisu nową funkcjonalność - czat.
W tej chwili forum jest wykorzystywane bardzo często właśnie jak czat. Bezsensowna paplanina i flirciki - czemu nie, ale czy koniecznie na forum?

LEGION. (3161 punktów)
Jestem za!
Przydałoby się wrzucić tu jakiegoś "ShoutBoksa".
Bo wysyłanie wiadomości na priva jest czasochłonne.
Wchodzenie na czat też wymaga klikania.
A tak moglibyśmy załatwiać mniej "poważne" sprawy szybko i bez zaśmiecania wątków.

NIE KLIKAĆ
APawłowski (1150 punktów)
Załóżcie pokój na Onecie i dajcie tu jakiś link. Wystarczy. Webmaster napisze kilka linijek w serwerze gdzie trzeba i po problemie.
aenigma (455 punktów)
shoutbox jest tu bardziej na miejscu... jak wejdziesz to coś napiszesz, potem wejdzie ktoś inny i odpisze... a w przypadku czatu wszyscy zainteresowani muszą wejść na czat w tym samym czasie. Tak więc shoutbox jest moim zdaniem "bliższy" i bardziej pasujący do forum
webmaster (moderator)
Pracujemy nad takim czymś, ale będzie tylko dla zalogowanych.
LEGION. (3161 punktów)
Zdanie warte plusa...

NIE KLIKAĆ
nieobecny
>Pracujemy nad takim czymś, ale będzie tylko dla zalogowanych.
Może za jednym zamachem popracujcie nad tym, żeby w ogóle dostęp do całego serwisu był wyłącznie dla "swoich".
J.Szulc (5723 punktów)
Dlaczego nie mogę Ci dać plusa?

---
nieobecny
Bo nie jest zalogowany!
J.Szulc (5723 punktów)
Bawi Cię to?
Wiesz. o czym piszę.
W takim razie - baw się dalej.

---
webmaster (moderator)
Jako admin nie oceniam i nie chcę być oceniany, aby zachować bezstronność. Nie chcę jednych lubić bardziej a innych mniej.
Thorvoy (6588 punktów)
Znakomity pomysł.

Jestem za.
Freeman
>...dołożyć do serwisu nową funkcjonalność - czat.
>W tej chwili forum jest wykorzystywane bardzo często
>właśnie jak czat. Bezsensowna paplanina i flirciki - czemu
>nie, ale czy koniecznie na forum?

proponowałem już kanał IRC ale nie przeszło z czatem będzie pewnie podobnie :/. A szkoda przydał by się. ShoutBox oczywiście też
webmaster (moderator)
Zapraszam do testowania: www.racjonalista.pl/forum.php/z,17
LEGION. (3161 punktów)
Pomysły które dotąd się pojawiły:
  • angels.ok-1.pl/index.php tu jest fajny SB, albo taki jak jest na satan.pl, widać tylko ostatnią wiadomość, po najechaniu kursorem rozwija się okienko i widać kilkanaście ostatnich wypowiedzi.
  • Okienko wiadomości powinno być nieco szersze, żebyśmy mogli widzieć całość naszych wypowiedzi przed wysłaniem, a nie tylko dwa wyrazy, nie ma nawet jak błędy sobie sprawdzić.
  • Okienko wiadomości lepiej zrobić niezależne, żeby całego SB nie przewijać.
  • Troche krotkie te wiadomości no nie??? Można by trchę dłuższe, tak na cztery-pięć linijek (Tofik) ­
  • I ustawić opcję enter= wyślij
  • To jeszcze tylko wkleić SB gdzieś pod nagłówkiem racjonalisty, żeby było widać,że ktoś coś pisze.

Wypisałem to co się pojawiło, bo z SB zaczyna znikać powoli.
Teraz najważniejsze: czy to da się zrobić?


NIE KLIKAĆ
webmaster:Zapraszam do testowania: www.racjonalista.pl/forum.php/z,17

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365