>...dołożyć do serwisu nową funkcjonalność - czat. >W tej chwili forum jest wykorzystywane bardzo często >właśnie jak czat. Bezsensowna paplanina i flirciki - czemu >nie, ale czy koniecznie na forum?
proponowałem już kanał IRC ale nie przeszło z czatem będzie pewnie podobnie :/. A szkoda przydał by się. ShoutBox oczywiście też
|