Treść jednego wpisu na forum jest ograniczona do 6000 znaków, ale jak widać można to ograniczenie ominąć i niestety powoduje to jeszcze więcej problemów. Proponuje wprowadzić ograniczenie ilości wysyłanych postów w określonym czasie z jednego adresu ip. Powiedzmy że w czasie 10 min będzie można wysłać max 3 posty (edycja bez ograniczeń !). Trzeba jeszcze dać możliwość moderatorom, aby ich to ograniczenie nie dotyczyło i powinno być lepiej.
A jeżeli jest to zbyt skomplikowane to już lepiej zwiększyć limit znaków w treści jednego posta powiedzmy do 100000 znaków. Łatwiej chyba skasować jeden taki post niż kilkanaście jeden pod drugim ...
Inaczej forum zaleje spam. Nie lubię ubierać się w szaty proroka, ale lubię od czasu do czasu poczytać co nowego na forum, a takie "kwiatki" niestety nie zachęcają do czytania.
Pozdrawiam.
|