> Wzruszające.> Niektórzy myśleli, że nie odpisujesz, bo nie wiesz co napisać, a tymczasem okazuje się, że to wina mechanizmu serwisu.Zawsze wiem co napisać. Oczywiście moje wypowiedzi rzadko są nawet w 1/10 tak celne jak Twoje, ale nie każdemu jest dana taka erudycja połączona z talentem literackim.  A na poważnie: Czy Wy jesteście informowani o wszystkich odpowiedziach na Wasze posty?
Nie dawaj głodnemu ani ryby, ani wędki. Naucz go jak zrobić wędkę.
|