Skazałbym rodzicówi i tą starą ropuchę(dewotkę) na karę dożywotniego pozbawienia wolności za psychomanipulację, indoktrynację i nielegalną aborcję przeprowadzoną na racjonalnym myśleniu tych dzieciaków. Po obejrzeniu tego filmu przepełniła mnie nienawiści do tej sekty jakże wyrafinowanej w swym działaniu. Zastanawia mnie jakim prawem rodzice pozwalają robić swoim dzieciom wodę z mózgu. Może mogą, bo dzieci są ich własnością, czy tak? Czy amerykańscy rodzice są tak ślepi, że nie widzą jaka krzywda dzieje się ich dzieciom. Nie widzą jak ich pociechy płaczą na myśl o szatanie czyhającym na ich dusze za każdym rogiem. Zastanawiam się czy kościół wtłacza ideologię najmłodszym, ponieważ boi się utraty wiernych. Chce stworzyć nowe pokolenie wrzucających na tacę, bezrefleksyjnych, mogących oddać życie za jedyną słuszną ideę wiernych. Aż strach pomyśleć co będzie jak te dzieciaki dorosną wychowane w nienawiści do ludzi myślacych inaczej niż ksiądz, lub katechetka w szkole. Skazałbym rodzicówi i tą starą ropuchę(dewotkę) na karę dożywotniego pozbawienia wolności za psychomanipulację, indoktrynację i nielegalną aborcję przeprowadzoną na racjonalnym myśleniu tych dzieciaków. Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci- faceci w czerni chyba wzieli sobie te słowa głeboko do serc. Pozdrawiam
|