Dziękuję za zmianę nazwy. Bardzo mi ulżyło i dodało szczyptę optymizmu, że czasem, cośtam, gdzieśtam daje się jednak mimo wszystko zrobić. Miło poprawić świat, choćby taką odrobinkę...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Dziękuję za zmianę nazwy. Bardzo mi ulżyło i dodało >szczyptę optymizmu, że czasem, cośtam, gdzieśtam daje się >jednak mimo wszystko zrobić. >Miło poprawić świat, choćby taką odrobinkę... >