Racjonalista - Strona głównaDo treści
Rewolucja!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
22-06-2007 17:31Yaoming (7480 punktów)Rewolucja!
Salezjańskie centrum badań naukowych odkryło alternatywę dla zapłodnień in-vitro(wiadomosci.onet.pl/1558301,11,item.html). Jak poinformował rzecznik prasowy Salezjan, nowa metoda leczenia bezpłodności u kobiet jest prawie zawsze skuteczna. Nie ulega wątpliwości, że w niedługim czasie zapłodnienie in-vitro zostanie wyparte na rzecz "modlitwy do katolickiego świętego z prośbą o łaskę". Nowa metoda (w skrócie mdkśzpoł), która zrowolucjonizuję rynek medyczny została opatentowana przez Watykan. Mdkśzpoł jest leczeniem, które może być przeprowadzone w domu. Wystarczy, że kobieta zagospodaruję 15 minut na modlitwę, zaciszny pokój i obraz z wizerunkiem swiętego Dominika Savio. Po modlitwie wystarczy cierpliwie poczekać 9 miesięcy na przyjście potomka.
Kobiety mające problemy z zajściem w ciążę nie mogły pohamować łez wzruszenia po opublikowaniu tej informacji w mediach. Im biedniejsza niepłodna kobieta tym większy uśmiech zagościł na jej twarzy, bo in-vitro jest metodą drogą. KK wymyślił bezpłatną metodę przywracania płodności, ponieważ nie chce pozwolić na tak ohydne okradanie swoich parafian, lepiej żeby pieniądze powędrowały na tacę niż do lepkich rąk lekarzy. Poza tym sztuczne zapłodnienie jest niezgodne z Pismem Świętym, jak dobrze wiemy. Wierzące kobiety miały zawsze dylemat, zaufać nauczaniu KK i cierpieć z powodu niemożliwości posiadania własnego dziecka czy zgrzeszyć poddając się szatańskiemu in-vitro i oczekiwać na przyjście pociechy. Teraz już tego problemu nie mają, bo pojwiła się rewolucyjna metoda mdkśzpoł(czytaj modlitwy do katolickiego świętego z prośbą o łaskę). Kościł zawsz wychodzi na przeciw oczekiwaniom parafian i tym razem nie zawiódł naszych oczekiwań, nawet posunął się do wynajęcia świętych posiadających uzdrawiające zdolności.

Ogłoszenia parafialne:
Drodzy parafianie nie musicie już zapinać pasów podczas jazdy samochodem, najlepiej jakbyście wypruli z waszych pojazdów poduszki powietrzne, te zabezpiecznia przeszły za sprawą KK do lamusa. Wystarczy, że zawiesicie wizerunek św. Krzysztofa w samochodzie i możecie jeźdźić bezpiecznie. Dodatkowym zabezpieczenim może być polanie samochodu wodą święconą.
Jeżeli zadomowiły się waszych domach myszy, szczury lub inne gryzonie to nie musicie dzwonić po specjalistę od szlachtowania , który sciągnie z was wszystkie pieniądze. Wystarczy, że pomodlicie się do św. Kolumbana z Jony, a myszy znikną. Zaoszczędzone pieniążki możecie wpłacić na parafialne konto.
Jak któryś z waszych bliskich wpadnie w depresję lub co gorsza alkoholizm czym prędzej biegnijcie do domu bożego i módlcie się do świetgo Kolumbana Młodszego. Zaprawdę powiadam Wam on jedyny pomoże.

Kościół nieświadomie zachęca wiernych do placebo. Jest przekonany, że głeboka wiara może przenosić góry. Zastanawiające jest dlaczego głęboko wierzący człowiek jakim był Jan Paweł 2, w czasie swojej wieloletniej choroby korzystał z osiągnieć medycyny, a nie dobrodziejstw modlitwy? Wiecie do czego piję.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

M. Satanisław (499 punktów)
>Wystarczy, że kobieta zagospodaruję 15 minut na modlitwę, zaciszny pokój i obraz z wizerunkiem swiętego Dominika Savio. Po modlitwie wystarczy cierpliwie poczekać 9 miesięcy na przyjście potomka.<

I to wszystko? Bez tego... no... wiecie...?
Niezły ogier z tego Dominika
bezniku (1690 punktów)
No proszę, a lekarze tyle sie męczyli z tym in vitro a tu wystarczy 15 minut...
Projektanci męczą sie jak robić coraz to bezpieczniejsze auta a tu wystarczy pokropić i breloczek....
Ja bym dorzucił jeszcze parę statystyk kościelnych - ilu katolików z pokropionym autem przeżyło zderzenie czołowe z pędzącą ciężarówka.

Yaoming (7480 punktów)
>I to wszystko? Bez tego... no... wiecie...?
>Niezły ogier z tego Dominika
Niestety nie wiem do czego Dominik jest zdolny w ciągu tych piętnastu minut. Dowiem się na co go stać w obcowaniu z kobietą jak jego ciało przywiozą Salezjanie ósmego września do Polski.
Ciekawe czy Dominik jest w posiadaniu bardzo dobrego materiału genetycznego. Chociaż kobieta nie musi się o materiał martwić, przecież jej syn będzie miał ojca świętego. Wystarczy rzucić okiem na jego życiorys, by porzucić wszelkie wątpliwości co do słuszności wyboru takiego ojca.
Pozdrawiam
Patty Matheson (2087 punktów)
Metoda in credo - genialne!

Przez moment się bałam, że przy takim rozwoju alternatywnych tanich metod poprawiania biologii całe moje kształcenie zawodowe będzie daremne jeszcze zanim obronię dyplom, ale znalazłam rozwiązanie i żyłę złota - będę klonować relikwie św. Dominika Savio, żeby dla wszystkich starczyło!

Pozdrawiam.
bezniku (1690 punktów)
>Metoda in credo - genialne!
>Przez moment się bałam, że przy takim rozwoju alternatywnych tanich metod poprawiania biologii całe moje kształcenie zawodowe będzie daremne jeszcze zanim obronię dyplom, ale znalazłam rozwiązanie i żyłę złota - będę klonować relikwie św. Dominika Savio, żeby dla wszystkich starczyło!
>Pozdrawiam.

Pamiętaj żeby dogadać sie z zakonem w kwestii monopolu
Yaoming (7480 punktów)
>>Metoda in credo - genialne!
>>Przez moment się bałam, że przy takim rozwoju alternatywnych tanich metod poprawiania biologii całe moje kształcenie zawodowe będzie daremne jeszcze zanim obronię dyplom, ale znalazłam rozwiązanie i żyłę złota - będę klonować relikwie św. Dominika Savio, żeby dla wszystkich starczyło!
>>Pozdrawiam.
>Pamiętaj żeby dogadać sie z zakonem w kwestii monopolu

Kościół jest przeciwny klonowaniu. Obawiam się, że nie zgodzi się na odsprzedanie praw do dystrybucji relikwii świętego. Jednak wiemy, że kościół jest diabelnie pazerny i jak zaproponujesz nieprzyzwoicie dużo pieniędzy za ciało to może będziesz miała szanse na sklonowanie Dominika.
Pozdrawiam
bezniku (1690 punktów)
>>>Metoda in credo - genialne!
>>>Przez moment się bałam, że przy takim rozwoju alternatywnych tanich metod poprawiania biologii całe moje kształcenie zawodowe będzie daremne jeszcze zanim obronię dyplom, ale znalazłam rozwiązanie i żyłę złota - będę klonować relikwie św. Dominika Savio, żeby dla wszystkich starczyło!
>>>Pozdrawiam.
>>Pamiętaj żeby dogadać sie z zakonem w kwestii monopolu
>Kościół jest przeciwny klonowaniu. Obawiam się, że nie zgodzi się na odsprzedanie praw do dystrybucji relikwii świętego. Jednak wiemy, że kościół jest diabelnie pazerny i jak zaproponujesz nieprzyzwoicie dużo pieniędzy za ciało to może będziesz miała szanse na sklonowanie Dominika.
>Pozdrawiam

Ale to dla dobra ludzkości!

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365