Racjonalista - Strona głównaDo treści
Cud eucharystyczny

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
23-06-2007 14:42FreemanCud eucharystyczny
Witam,
Cud eucharystyczny. Czy ktoś czytał jakieś sceptyczne materiały na ten temat?

PS//Na wikipedi można poczytać o tym czym to zjawisko jest.


unknown (163 punktów)
>Witam,
>Cud eucharystyczny. Czy ktoś czytał jakieś sceptyczne
>materiały na ten temat?
>PS//Na wikipedi można poczytać o tym czym to zjawisko jest.
>

Kiedy ostatnio zaobserwowano taki "cud"? Pewnie kilkaset lat temu.... Dlatego prawdziwość takich wiadomości jest bardzo wątpliwa, graniczy wręcz z cudem
placownik (17853 punktów)

>Kiedy ostatnio zaobserwowano taki "cud"? Pewnie kilkaset lat temu....

   Jesteś w błędzie. Produkcja nadal idzie pełną parą. Nie wszystkie produkty są akceptowane, jak choćby ten:
www.youtube.com/watch?v=GJnRtWgWsu8
   Ale już ten (5:20 nagrania)
www.youtub(*)Dp3nPQqL_o&mode=related&search
zyskuje rosnącą popularność.

   Pozdrawiam


Niech strój słów podkreśla urodę myśli
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
>Witam,
>Cud eucharystyczny. Czy ktoś czytał jakieś sceptyczne
>materiały na ten temat?
>PS//Na wikipedi można poczytać o tym czym to zjawisko jest.

Tak, artykuł w wikipedii:
Cytat:
Krew w kielichu zamieniła się w pięć nierównych bryłek, które po uzyskaniu zezwolenia biskupa, zostały zważone. Jak się okazało, ciężar jednej był równy cieżarowi pięciu, ciężar dwóch równy cieżarowi trzech, a ciężar najmniejszej bryłki był równy cieżarowi największej.


Ciężar jednej równy sumarycznemu ciężarowi wszystkich?
Albo wszystkie ważą zero albo autor zupełnie nie zastanawiał się nad tym, co pisze.

Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta. -- George Orwell, 1984
none
Panie i Panowie !! Udało się obalić zasadę zachowania masy !
APawłowski (1150 punktów)
Znowu? O nie, tylko nie to.
oko_pilata (27 punktów)

nie chce Was martwic ale takie cuda odbywaja sie codzien w kazdym kosciele...
no moze wino nie zamienia sie na oczach w krew ale kazdy kto wierzy, wie co spozywa...

i nie zaprzeczycie temu...
Jacek Krysztofik (1390 punktów)
>kazdy kto wierzy, wie co spozywa...
>i nie zaprzeczycie temu...
Nie zaprzeczamy, że część być może wierzy, że spożywa co innego, niż wydaje się innym.

Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta. -- George Orwell, 1984

Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365