Tool jako gwiazda (bylem w czerwcu na ich koncercie). Tu filmik z ich obecnej trasy: www.youtub(*)04iZ9OAuk&mode=related&search= Tool to niewatpliwie najwieksze wydarzenie muzyczne w dziejach rocka progresywnego,po King Crimson oczywiscie. Jak juz to sa ich nastepcami!
pzdr.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
Troche daleko ode mnie a poza tym nie kręci mnie muzyka spod szyldu Tool, jest dla mnei za dziwna, wole tradycyjne brzmienia, na Iron'ów bym pojechał lub na Megadeth.
>Troche daleko ode mnie a poza tym nie kręci mnie muzyka spod szyldu Tool, jest dla mnei za dziwna, wole tradycyjne brzmienia, na Iron'ów bym pojechał lub na Megadeth. > Na Megadeth nie byłem,ale na Ironach za to dwa razy,a jeśli idzie o Toola,to przepadam za zakręconymi mrocznymi klimatami. Zawsze kochałem crimsonów i teraz kocham Toola