Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika

06-10-2008 16:11 - Odp: Nowe idealne zasady dokonywania apostazji
07-10-2008 11:11 - Odp: Nowe idealne zasady dokonywania apostazji
22-09-2008 14:59 - Odp: Obowiązkowy test na HIV dla ciężarnych?
22-09-2008 16:31 - Odp: Obowiązkowy test na HIV dla ciężarnych?
17-06-2008 15:12 - Odp: Obraza uczuć religijnych
17-06-2008 16:19 - Odp: Obraza uczuć religijnych
16-06-2008 10:30 - Odp: Odnowienie domu Karola.... i już mamy muzeum!!!
29-09-2008 08:06 - Odp: Odpowiedź Kościoła na apostazję
12-06-2008 12:54 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
12-06-2008 13:56 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
13-06-2008 07:40 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
13-06-2008 08:33 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
13-06-2008 09:51 - Odp: Plan Napieralskiego - wreszcie jakieś konkrety
07-07-2008 13:16 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
07-07-2008 13:19 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
07-07-2008 13:49 - Odp: Podkarpacie mówi stanowcze "Nie" dekoltom sukien panien
02-10-2008 15:03 - Odp: Polska XXI
04-09-2008 15:18 - Odp: Postulaty Laickie. Apel racjonalistów do polityków
25-09-2008 08:54 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 09:17 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 10:45 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
25-09-2008 12:22 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
26-09-2008 07:46 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
26-09-2008 14:00 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
26-09-2008 14:09 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
26-09-2008 14:12 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
26-09-2008 14:36 - Odp: Powiedzcie mi prosze, że to kaczka dziennikarska...
24-06-2008 09:14 - Odp: Przerażają mnie ŹLI ludzie
11-07-2008 07:38 - Odp: Pytanie
11-09-2008 15:31 - Odp: Rejestracja ciąż??!!
12-09-2008 15:04 - Odp: Rejestracja ciąż??!!
31-07-2008 07:29 - Odp: Rekolekcje u Racjonalisty
31-07-2008 07:43 - Odp: Rekolekcje u Racjonalisty
31-07-2008 10:50 - Odp: Rekolekcje u Racjonalisty
21-07-2008 07:54 - Odp: Rekolekcje w mediach
21-07-2008 12:15 - Odp: Rekolekcje w mediach
25-07-2008 09:37 - Odp: Rekolekcje w mediach
25-07-2008 09:41 - Odp: Rekolekcje w mediach
26-08-2008 09:23 - Odp: Religia a wiara ...?
29-08-2008 10:45 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 12:09 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 12:17 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 14:42 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 14:49 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 14:51 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 15:15 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 15:21 - Odp: Religia w szkole
29-08-2008 15:25 - Odp: Religia w szkole
02-10-2008 08:18 - Odp: Religijne trzęsienie ziemi
02-10-2008 13:33 - Odp: Religijne trzęsienie ziemi
02-10-2008 13:40 - Odp: Religijne trzęsienie ziemi
03-06-2008 08:28 - Odp: Sonda nt. konkordatu
02-09-2008 07:51 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 09:42 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 11:29 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 12:02 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 15:23 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 16:18 - Odp: Sprawa Bożenki
02-09-2008 16:19 - Odp: Sprawa Bożenki
24-07-2008 12:30 - Odp: Spychologia po katolicku.
24-07-2008 14:34 - Odp: Spychologia po katolicku.
24-07-2008 14:35 - Odp: Spychologia po katolicku.
12-06-2008 12:43 - Odp: Szkoły w Warszawie
12-06-2008 13:21 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 07:54 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 13:59 - Odp: Szkoły w Warszawie
13-06-2008 15:03 - Odp: Szkoły w Warszawie
03-06-2008 13:36 - Odp: Światynia Opatrzności Bożej i nowości z Kurii
22-09-2008 11:25 - Odp: Świętych świętowanie
11-09-2008 09:04 - Odp: Telewizja Rydzyka tropi zło w muzyce techno...
06-10-2008 12:15 - Odp: Trudne pytania dla racjonalistów
06-10-2008 15:57 - Odp: Trudne pytania dla racjonalistów
07-10-2008 11:15 - Odp: Trudne pytania dla racjonalistów
07-10-2008 11:16 - Odp: Trudne pytania dla racjonalistów
07-10-2008 11:18 - Odp: Trudne pytania dla racjonalistów
16-06-2008 10:35 - Odp: Trzęsienie ziemi.
18-07-2008 15:18 - Odp: W imię tradycji
13-05-2008 08:07 - Odp: W mojej szkole rządzi proboszcz help!!!!
13-05-2008 08:12 - Odp: W mojej szkole rządzi proboszcz help!!!!
16-07-2008 07:45 - Odp: Wajcha pośrodku?
26-08-2008 15:13 - Odp: Wierni nie zadecydują o...
08-07-2008 11:52 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 10:32 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 11:57 - Odp: Wygłup.
09-07-2008 15:45 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 12:26 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 13:45 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 13:49 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 14:59 - Odp: Wygłup.
10-07-2008 16:06 - Odp: Wygłup.
11-07-2008 07:50 - Odp: Wygłup.
11-07-2008 07:53 - Odp: Wygłup.
20-05-2008 15:59 - Odp: wyjść z kościoła
21-05-2008 10:34 - Odp: Wyjść z kościoła
29-07-2008 09:11 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
29-07-2008 13:08 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
30-07-2008 10:32 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
30-07-2008 10:38 - Odp: Zasługi komunistycznej parti PZPR dla koscioła i Watykanu
19-06-2008 07:35 - Odp: Życiński płacze po nocach
19-06-2008 07:36 - Odp: Życiński płacze po nocach
Razem: 246 wypowiedzi

Pokaż chronologicznie
[1] [2] [3] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)