 |
Wypowiedzi czytelnika perun 17-05-2012 22:33 - Odp: Zrezygnujmy z minusów! 17-05-2012 22:52 - Odp: Zrezygnujmy z minusów! 17-04-2011 14:41 - Odp: Zrób coś dla Afganistanu 24-07-2011 19:45 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 24-07-2011 20:05 - Odp: Zwyczajność zła czyli Breivika przygotowywania do misji 25-11-2011 18:12 - Odp: Żeby życie miało wartość , nie procedury.... 25-03-2011 16:26 - Odp: Żołnierz a mózg. 25-03-2011 17:55 - Odp: Żołnierz a mózg. 25-03-2011 18:10 - Odp: Żołnierz a mózg. 26-03-2011 15:21 - Odp: Żołnierz a mózg. 17-05-2011 16:51 - Odp: Życiński był kłamcą i łajdakiem Razem: 2554 wypowiedzi
Pokaż chronologicznie [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |