 |
Wypowiedzi czytelnika Slawomir 05-07-2013 14:14 - Odp: Szukam 2 swiadkow do apostazji warszawa tez moge tak pomoc:) 05-07-2013 14:11 - Odp: Szukam 2 swiadkow do apostazji warszawa tez moge tak pomoc:) 14-06-2011 13:59 - Odp: Panie Ratzinger, gdzie ta moja ekskomunika? 14-06-2011 12:38 - Odp: Panie Ratzinger, gdzie ta moja ekskomunika? Razem: 4 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |