 |
Wypowiedzi czytelnika TheRaV 19-03-2012 20:42 - Odp: Wrzawa o lekcje religii... 16-03-2012 20:42 - Odp: Nie przekażę mojego 0,3% podatku na KRK 21-08-2011 14:16 - Odp: Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?! 21-08-2011 12:46 - Odp: Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?! 21-08-2011 10:01 - Szatan podczas Światowych Dni Młodzieży?! 16-07-2011 21:08 - Odp: Szatan Polską włada! Biada nam bez ojca Tadeusza! 08-07-2011 20:55 - Odp: Forsa nie śmierdzi? 27-06-2011 22:21 - Świebodziński Jezusek już nie najwyższy... 09-06-2011 19:56 - Odp: Przytul się do Chrystusa zanim przytuli cię Mahomet 09-06-2011 19:46 - Odp: Czy można pić piwo na stadionach i w miejcach publicznych 02-06-2011 16:49 - Światełko w tunelu dla miłośników zieleniny? 26-05-2011 20:38 - Wiedz, że coś się dzieje... 22-05-2011 09:08 - Mniejszy nie znaczy gorszy 17-03-2011 22:39 - Odp: Teoria M(asturbacji ?) / VSL 17-03-2011 18:10 - Odp: Nowenna do Matki Bożej Pompejańskiej przez przyczynę JP2 Razem: 15 wypowiedzi
Pokaż alfabetycznie [1]
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów |
 |