Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wypowiedzi czytelnika Ziutas

07-12-2017 08:33 - Odp: Policjanci i bandyci
03-04-2016 08:53 - Odp: romaro ty naiwniaku
19-11-2014 09:39 - Paaanie, a kto szuka kandydata w Internecie...
31-08-2014 16:45 - Odp: Religia-oświadczenie
14-05-2014 07:52 - Odp: Jestem homofobem
14-05-2014 07:30 - Odp: Jestem homofobem
06-04-2014 22:47 - IX Gdańskie Spotkanie z Etyką Lekarską
14-03-2014 07:59 - Znalezione w sieci...
22-08-2013 23:16 - Z samych siebie się...
06-06-2013 10:02 - Odp: Obywatelu: patrz gdzie parkujesz!!!
21-02-2013 00:56 - Odp: Czytanie na niedzielę - kuszenie Chrystusa
20-10-2012 23:21 - "LEK" homeopatyczny.
Razem: 12 wypowiedzi

Pokaż alfabetycznie
[1] 

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)