Do treści
Światopogląd
Religie i sekty
Biblia
Kościół i Katolicyzm
Filozofia
Nauka
Społeczeństwo
Prawo
Państwo i polityka
Kultura
Felietony i eseje
Literatura
Ludzie, cytaty
Tematy różnorodne
Znalezione w sieci
Współpraca
Pytania i odpowiedzi
Listy od czytelników
Fundusz Racjonalisty
Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
262.673.577 wizyt
Ponad 1062 autorów napisało
dla nas 7343 tekstów.
Zajęłyby one 28930 stron A4
Wyszukaj na stronach:
Kryteria szczegółowe
Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..
Ostatnie wątki Forum
:
Małość i wielkość, a człowieczeńs..
O Trójcy św., aniołach, szatanie ..
Trójca Święta w Biblii
koncepcja dwupostaciowej energii ..
Wołyn, UPA, wojna na Ukrainie i m..
Rozmowy z duchami
Tajemnice Sodomy i Gomory
Dogmaty religijne, racjonalizm or..
prawy policzek
Ogłoszenia
:
30 marca 1689r w Polsce
Ostatnio rozważam wdrożenie Symfonii w chmu..
Jakie są rzeczywiste koszty wdrożenia AI
dobre szkolenia lub materiały dotyczące Arc..
Dodaj ogłoszenie..
Czy wojna USA/Iran skoczy się w 2026?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
Oddano 80 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Umberto Eco -
Cmentarz w Pradze - audiobook
Agnieszka Zakrzewicz -
Papież i kobieta
Lech Ostasz -
Między realnością a utopią: w poszukiwaniu alternatywnej formy współbycia
Ars Regia Nr 18
Mariusz Agnosiewicz -
Kościół a faszyzm. Anatomia kolaboracji
Znajdź książkę..
Sklepik "Racjonalisty"
John Diamond -
Cudowne mikstury. Podręcznik sceptyka
Prowadzę się rozumnie (dla kierowców)
Złota myśl Racjonalisty:
"Polski katolicyzm jest neurotyczny, antyinteligencki. Festyniarski i ciemny. Gdyby Jezus powrócił, musiałby się poddać terapii".
Kuba Wojewódzki
Komentarze do wiadomości :
UNESCO Science Report 2010
Wpisz swój komentarz do wiadomości
kobieta - Sila ideologii w USA
Bedac teraz w USA dowiedzialam sie, ze naukowcy FN i najwazniejszych uniwersytetow - w sumie 600 naukowcow - zajmujacy sie badaniami zmiany klimatu sa calkowicie sparalizowani w swoich pracach badawczych. Prowadzenie badan naukowych, wysuwanie wnioskow i opinii w tej dziedzinie jest im calkowicie zabronione. Naukowcy sa zastraszeni przez konserwatywna maszynerie lobbystow, media, politykow i bogatych sceptykow srodowiskowych - ci oczywiscie wspolpracuja z wielkimi instytutami rynku. Wielu sceptykow zostalo wybranych do kongresu w wyborach, wiec prowadzenie wojny z naukowcami to dla nich zabawa. Powazni naukowcy jak dr.Szmidt czy Schnaider i reszta unikaja wystapien publicznych, i ludzi w ogole, zmuszeni sa do korzystania z pomocy ochrony. Oprocz tego, ich prace naukowe i korespondencja internetowa poddawane sa lustracji. Sceptycy w mediach nazywaja ich marksistowska agenda, chociaz oni nigdy nie identyfikowali sie z ta ideologia. Spoleczenstwo amerykanskie nie jest swiadome, ze jest w najwiekszym stopiu odpowiedzialne za zniszczenie srodowiska i powinno poniesc najwieksze konsekwencje. Zadne ubogie panstwo nie bedzie placilo za ameryk. zycie w dobrobycie, ktore nota bene juz sie konczy.
A tak w ogole, to obecnie na ziemi amerykanskiej aktywnie dziala kilku hitlerow i hitlerzyc. Bylam na wielkiej manifestacji, wiec przezylam to na wlasnej skorze. Dziwnie rozanielone postacie szturchaly mnie w lokiec i pytaly czy czuje dzialanie ducha swietego. Nic nie czuje - odpowiadalam.
Wkrotce sie okaze, ze byly prezydent USA to byla krysztalowa postac, nie zaden nacjonalista.
Pozdrawiam
Autor:
kobieta
Dodano:
14-11-2010
Reklama
Wróć do wiadomości..
Aby dodać komentarz, należy się zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Reklama
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365