Racjonalista - Strona głównaDo treści


Fundusz Racjonalisty

Wesprzyj nas..
Zarejestrowaliśmy
262.673.657 wizyt
Ponad 1062 autorów napisało dla nas 7343 tekstów. Zajęłyby one 28930 stron A4

Wyszukaj na stronach:

Kryteria szczegółowe

Najnowsze strony..
Archiwum streszczeń..

 Czy wojna USA/Iran skoczy się w 2026?
Raczej tak
Chyba tak
Nie wiem
Chyba nie
Raczej nie
  

Oddano 80 głosów.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zamów dobrą książkę.
Propozycje Racjonalisty:
Lilian Edvall - Nowe życie Tildy Bengtsson
Jan Wójcik, Adam A. Myszka, Grzegorz Lindenberg (red.) - Euroislam – Bractwo Muzułmańskie
Stanisław Lem - Solaris
Friedrich Nietzsche - Antychryst
Tadeusz Żeleński-Boy - Dziewice konsystorskie. Dzika gospodarka małżeńska konsystorzy katolickich

Znajdź książkę..
Sklepik "Racjonalisty"

Złota myśl Racjonalisty:
"Drogę od ignorancji do niepewności nazywamy zdobywaniem wiedzy."

Wpisz swój komentarz do wiadomości
DyktaFon - Zdziwienie
Wiem, że karp ma ości... ale spadek jego spożycia nie wynika akurat z tego, a z hycpy, jaką ostatnio się robi wokół jego zabijania. Kiedyś to była normalna rzecz, a teraz to jest sprawa narodowa. I żadne filety tego nie zmienią.... Chyba, że filety powstaną bez zabijania karpia :)
Autor: DyktaFon  Dodano: 29-12-2014
Reklama
Wenancjusz - Również zdziwiony
Karp nie jest jeszcze taki najgorzej ościsty. A może by tak spróbować "odościć" leszcza?
Autor: Wenancjusz  Dodano: 01-01-2015
Vytautas - nie naturalnie
Nie sądzę, żeby taki karp bez ości miał duży popyt. Na pewno znajdą się tacy pobożni, którzy będą twierdzić, że brak ości jest sprzeczny z prawem natury, a więc z prawem boskim. Uzyskanie takiej odmiany tej ryby jest przecież możliwe tylko z udziałem metod GMO, a te są przeklęte, bo bezbożne. Ciężkim grzechem byłoby spożywanie takiego dziwoląga zwłaszcza w okresie świąt Bożego Narodzenia, a porządny Polak-katolik tylko wtedy je karpia.
Autor: Vytautas  Dodano: 02-01-2015
Wróć do wiadomości..

Aby dodać komentarz, należy się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Reklama
[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365