Faktycznie "cisza" w Racjonaliście od nowego roku (nie licząc mojego tekstu). Widać nie wszyscy jeszcze doszli do siebie po zabawie sylwestrowej  A mówiąc poważnie to liczę, że wkrótce coś się pojawi, Krzysiek jest ostatnio zawalony pracą. W sumie to nieczęsto zdarzają się tak długie okresy pustki tekstowej w Racjonaliście. Pozdrawiam ps. jest już nasz CD
|