>Pomysł dobry, ale nie przejdzie. Taniej by było napewno, ale przecież nikt nie będzie oszczedzał na naszym wielkim rodaku. Masz racje z tym, ze nikt sie z niekatolikami nie liczy, ale to sie zmieni. Stare pokolenie ludzi klękających orzed czarnymi przeminie i nastaną lepsze czasy. Bądźmy optymistami!
|