Ludzie wtym kraju nie chce mi sie byc patryjota, to co widze to do okola sklania mnie do dego ze twierdze ze nie zyje juz w POLSCe tylko w jakims obcym panstwie ktore jest rzadzone przez obce "mocarstwo", swoja slurzbe dla tego kraju-POLSKA-zakonczylem w roku 1991, i wrazie jakiegos konfliktu spierdole jak najdalej, jestesmy okradani z karzdej strony, czy to czarni, czy byli czerwoni, czy pierdolone SOLIDARUCHY, ja mam tego dosc, jak zachoruje to kupie sobie pistolet z jedna kula, bedzie napewno tanszy niz leczenie w naszym kraju. |