 |
Przegląd wątków w dziale Kościół i antyklerykalizm
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 3 (przedawniony) | | 13-05-2023 | Super Inseminator 2πr | Szukam osób do palenia kościołów w grze Minecraft Beta 1.7.3 |
Witam wszystkich chciałbym zaprosić osoby chętne do wspólnej rozgrywki na dość nietypowej wersji minecraft 1.7.3 beta aby poczuć ten nostalgiczny klimat dawnych wersji i tego uroku który kiedyś był.
Server przewiduje jedynie osoby chętne do rozgrywki a nie do griefingu oraz spamu. Wszelkie propozycje co do rzeczy znajdujących się na serverze zostaną wysłuchane oraz zostanie udzielona odpowiedź na każde pytanie. Server posiada wbudowane pluginy oraz zabezpeczienia.
Jeżeli ktoś używa MultiMC mogę udostępnić instacje do pobrania. gdy ktoś ma problem i nie może wybrać bety w swomi launcherze to daje gotowy : priv Ip servera : dla chętnych priv dla premium oraz bez premium
Podkreślam minecraft 1.7.3 beta to nie to samo co 1.7.3 bo wiele osób myli te dwie wersje minecraft 1.7.3 beta powstał w 2011 a minecraft 1.7.3 w 2013
nie jest to reklama a jedynie zaproszenie do wspólnej gry nie patrzymy na wiek więc może grać każdy | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 145 (przedawniony) | | 15-04-2023 | haish | katolifat (katolickie życie) |
wiadomosci(*)niu-kosciola-6876771027090240aSam tytuł rodzi obawy, ale jak wynika z artykułu - "..... za "lżenie" Kościoła w czasie nabożeństwa lub doprowadzenie do "przerwania aktu religijnego" - wynika m.in. z poprawek przyjętych w środę przez sejmową podkomisję do obywatelskiego projektu zmian w Kodeksie karnym." Jak na razie nie ma nic o wolności słowa, ani też o krytyce doktryny wiary kk. Czasy średniowiecza ponoć minęły, ale wszechobecność instytucji kościelnych w mediach wszelkiej maści, oraz brednie wygłaszane przez 'autorytety' kościelne, cytowanie uznanych za świntych i wciskanie tych mundrości niemal na każdym kroku to nic innego jak utrwalanie alkoholizmu w narodzie (w Polsce). Na każdej mszy jest celebracja - magia dla ułomnych umysłowo - wino przemienia się w kref zbawiCIELCA ZŁOTEGO - wierni mają to czynić(pić wino) na pamiątkę idola Chrześcijaństwa. POLAK MUSI PIĆ ALKOHOL. Coniedzielne wzorce utrwalane są w umysłach wiernych już od wieku dziecięcego, ale jest prawo zakazujące reklamowania alkoholu i wyrobów alkoholowych. ALE ZANIM DZIECKO DOROŚNIE I POSIĄDZIE ROZUMIENIE MA UTRWALONY W MÓZGU WADLIWY WZORZEC ZACHOWAŃ - z którego wynika przyzwolenie(akceptacja) na spożywanie alkoholu przez innych i przez siebie. TO JEST AFERA NA SKALĘ WSZECHŚWIATA, zaś pedofilia i homoseksualizm aparatczyków kk przy tym to "mały pikuś". W powszechnym przekonaniu Polaków istnieje stereotyp - Żydzi rozpijali Polaków katolików.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 08-04-2023 | Drobner | Dzięki... | |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 02-04-2023 | Berzerac | Symulacja, czy może instruktaż ? |
Zainspirowany wpisem Andrzeja.51 traktującym o barbarzyństwie obrządków religijnych www.racjonalista.pl/forum.php/s,902122#w902723postanowiłem poruszyć temat, na który się dzisiaj natknąłem, a który zbulwersował mnie do granic możliwości. Mówiąc o barbarzyńskich praktykach religijnych, czy aby na pewno możemy mówić w czasie przeszłym? W jednym z toruńskich kościołów, dzieciom zebranym na rekolekcjach "zaprezentowano" scenkę zgwałcenia, czy też molestowania. Właściwie nie wiem jak to nazwać, bo głupota jaką wykazali się autorzy przekracza moje możliwości zrozumienia. Czyżby to miał być instruktaż dla młodych ludzi, czego mają się spodziewać w przyszłości na "łonie kościoła" , może w dorosłym życiu? Nie wiem, jaki cel przyświecał pomysłodawcom tej scenki. I ten język w "domu Bożym?" - Zamknij ryj, szmato! Ty nie jesteś człowiekiem, rozumiesz? Jesteś moim kundlem. Nie jesteś już człowiekiem. Zamknij ryj! - słychać we fragmencie nagrania. Czytaj więcej na wydarzenia(*)dium=paste&utm_campaign=chromeOśrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zamierza złożyć do prokuratury doniesienie o przestępstwie. I bardzo słusznie. Winnych pod sąd, kościół zamknąć. Nie wiem, czy znaczenie ma miejsce akcji, ale podejrzewam, że współczesnym obywatelom tego kraju Toruń raczej nie kojarzy się z Kopernikiem czy toruńskimi piernikami,.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 90 (przedawniony) | | 17-03-2023 | Drobner | ... ... ... | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 13 (przedawniony) | | 15-03-2023 | Drobner | Plugastwo... |
#1 Ksiądz Anatol Boczek:Po raz pierwszy zetknąłem się z kardynałem Sapiehą w r. 1938. W kilka dni po przybyciu do Seminarium przyszedł tam Sapieha i z każdym z nowych kleryków rozmawiał osobno. Gdy wszedłem do pokoju przyjęć, rozmawiał ze mną na temat mojej przeszłości i zapytał, czy miałem kiedy stosunki z kobietami i czy popełniałem samogwałt. W czasie tej rozmowy dotykał moich genitaliów przez spodnie, następnie sam je rozpiął, bawił się chwilę członkiem, poczem powiedział, aby nikomu nie mówić o niczym. Ksiądz Anatol Boczek Kardynał Sapieha, Książę Niezłomny Kościoła, mentor Karola Wojtyły, molestował kleryków - wynika z dwóch niezależnych śledztw dziennikarskich( Kraków Wyborcza.pl 23.02.2023) #2 [cytat=Ksiądz proboszcz Jura]W dniu 2 marca w Krakowie ja zostałem pierwszy przyjęty przez ks. Kard. Wojtyłę i zreferowałem mu dokładnie całą sprawę ks. Loranca. Po wysłuchaniu Kard. poprosił Loranca i w mojej obecności przeprowadził z nim rozmowę. Kiedy Kard. zorientował się, że moja relacja polega na prawdzie, bo potwierdził ją sam Loranc, stwierdził, że w takim układzie ks. Loranc nie może pełnić swych obowiązków w parafii Jeleśnia i na jego miejsce musi przyjść inny ks. Polecił ks. Lorancowi udać się do swojej matki w Łodygowicach i tu czekać na decyzję Kurii. Ksiądz proboszcz Jura Jan Paweł II wiedział... | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 8 (przedawniony) | | 11-03-2023 | haish | Okradli złodzieja | | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 22 (przedawniony) | | 24-02-2023 | Antylewakał | Antycharytatywność i antyfilantrop w religii lewackiej |
Wszystkie stare wielkie religie stosują jałmużnę, czyli pomoc dla ubogich - chrześcijaństwo (charitas), islam (zakat), judaizm (cedaka) a nawet buddyzm i hinduizm (dana).
Istota (poza buddyzmem, który zjawisko rozszerzył) polega na wspieraniu konkretnych biedaków.
Charytatywność to np. sfinansowanie choremu leczenia ciężkiej choroby, na które biednego chorego nie stać. Filantrop to osoba która z własnego majątku udziela pomocy biedakowi lub wykonuje gratis usługę na rzecz biedaka.
Religia lewacka, jako patologiczna aberracja mentalna stawiająca wszystko na głowie, rozpropagowała antycharytatywność - kołchoźnicze wspieranie nie biedaka, lecz multimilionera, z wyłączeniem pomocy dla najbiedniejszego.
Np. dostęp do medycznych gadżetów przekazywanych do użytkowania w dysponujących multimilionowymi majątkami kolektywnych szpitalach przez najbardziej rozreklamowaną antycharytatywną fundację żebraczą ma... multimiliarder, bo albo jest on ubezpieczony, albo go stać by zapłacić za leczenie. Nie ma do tych gadżetów dostępu największy nieubezpieczony biedak. Antycharytatywność.
Do tego organizator tego show nie daje własnych pieniędzy, wręcz odwrotnie - na tym procederze zarabia. Antyfilantrop.
W religiach Normalnych bogacz wspiera finansowo biedne dzieci. W paranoicznej religii lewackiej biedniejsze dzieci biegają z puszkami na deszczu lub mrozie by bogacz stał się jeszcze bogatszy.
Ciekawe, że taką paranoję udało się lewakom dotąd szerzej rozpropagować tylko w jednym państwie, w.. | Zobacz wypowiedzi..
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 0 (przedawniony) | | 24-02-2023 | haish | mea cul(r)va |
www.o2.pl/(*)przeniesiony-6869720888453760a"Na pornografię z nieletnimi wydał 1000-2000 duńskich koron – w tym czasie prawie połowę miesięcznej pensji katolickiego księdza w Danii (4500 koron) — twierdzą autorzy tekstu, współpracujący z redakcją dziennika "Berlingske"." Obecnie pomimo że odsunięto go od pracy z dziećmi "Kapłan publikuje wiele zdjęć, a na niektórych widać go w towarzystwie dzieci. ''Ksiądz fotografuje m.in. dziewczynki sypiące płatki kwiatów w procesji Bożego Ciała, maluchy w pabianickim kościele i podczas wycieczki do Warszawy. Z kadrów wynika, że towarzyszył fotografowanym dzieciom" |
| Data ost. wpisu | Autor | Tytuł | Odpowiedzi: 5 (przedawniony) | | 23-02-2023 | haish | Siedlisko pedofilów |
"W połowie lat 90. ojciec mężczyzny zawiadomił diecezję o popełnieniu przestępstwa. Ksiądz początkowo zaprzeczył swojej winie, ale na drugim spotkaniu w obecności osób trzecich przyznał się i przeprosił. „Czy teraz wszystko w porządku?” - zapytali wówczas ofiarę przedstawiciele diecezji. - Byłem całkowicie zaskoczony, nie mogłem powiedzieć nic więcej - relacjonował." Rok 2023 - "Konsternacja zapanowała podczas mszy świętej w jednym z kościołów w zachodnich Niemczech. Odprawiający nabożeństwo 82-letni ksiądz odczytał list, w którym przyznał się do przestępstw seksualnych sprzed 30 lat.'" www.msn.co(*)f5c6c8f90443a6a4daba9e1c0a5260Tak się odgrzewa stare kotlety aby pokazać jak 'instytucja kk' dba o wiernych i o 'swoich'. Ten pajac nadal jest klechą sprawującym liturgię. | Zobacz wypowiedzi..
Starsze [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] Pokaż nowsze wątki Aby pisać w tym dziale, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów
|
 |