Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szukam osób do palenia kościołów w grze Minecraft Beta 1.7.3

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
07-05-2023 17:57Super Inseminator 2πr (1 punktów)Szukam osób do palenia kościołów w grze Minecraft Beta 1.7.3
Witam wszystkich chciałbym zaprosić osoby chętne do wspólnej rozgrywki na dość nietypowej wersji minecraft 1.7.3 beta aby poczuć ten nostalgiczny klimat dawnych wersji i tego uroku który kiedyś był.

Server przewiduje jedynie osoby chętne do rozgrywki a nie do griefingu oraz spamu.
Wszelkie propozycje co do rzeczy znajdujących się na serverze zostaną wysłuchane oraz zostanie udzielona odpowiedź na każde pytanie.
Server posiada wbudowane pluginy oraz zabezpeczienia.

Jeżeli ktoś używa MultiMC mogę udostępnić instacje do pobrania.
gdy ktoś ma problem i nie może wybrać bety w swomi launcherze to daje gotowy : priv
Ip servera : dla chętnych priv dla premium oraz bez premium

Podkreślam minecraft 1.7.3 beta to nie to samo co 1.7.3 bo wiele osób myli te dwie wersje
minecraft 1.7.3 beta powstał w 2011 a minecraft 1.7.3 w 2013

nie jest to reklama a jedynie zaproszenie do wspólnej gry
nie patrzymy na wiek więc może grać każdy
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)Odp: Szukam osób do palenia kościołów

>Szukam osób do palenia kościołów [...]
nie palcie, zakładajcie własne
Hamerlik Konopka (19903 punktów)Odp: Szukam osób do palenia kościołów w grze Minecraft Beta 1.7.3
>nie jest to reklama a jedynie zaproszenie

Czyli hajsu z tego nie będzie
youtu.be/xyYjTGwdEc4

youtu.be/5VCiU1osa3w
haish (2904 punktów)
>Witam wszystkich chciałbym zaprosić osoby chętne do wspólnej rozgrywki na dość nietypowej wersji
>minecraft 1.7.3 beta aby poczuć ten nostalgiczny klimat dawnych wersji i tego uroku który kiedyś
>był.
>Server przewiduje jedynie osoby chętne do rozgrywki a nie do griefingu oraz spamu.
>Wszelkie propozycje co do rzeczy znajdujących się na serverze zostaną wysłuchane oraz zostanie
>udzielona odpowiedź na każde pytanie.
>Server posiada wbudowane pluginy oraz zabezpeczienia.
>Jeżeli ktoś używa MultiMC mogę udostępnić instacje do pobrania.
>gdy ktoś ma problem i nie może wybrać bety w swomi launcherze to daje gotowy : priv
>Ip servera : dla chętnych priv dla premium oraz bez premium
>Podkreślam minecraft 1.7.3 beta to nie to samo co 1.7.3 bo wiele osób myli te dwie wersje
>minecraft 1.7.3 beta powstał w 2011 a minecraft 1.7.3 w 2013
>nie jest to reklama a jedynie zaproszenie do wspólnej gry
>nie patrzymy na wiek więc może grać każdy

Zamiast grać w gry, lepiej pokusić się o stworzenie grupy rekonstrukcji historycznej i pokazywać społeczeństwu jak Kościuszko wymierzał klerowi w Polsce sprawiedliwość, było by to również otwarcie oczu społeczeństwu na 'uroczystości w kościołach w Polsce z okazji obchodów swięta 3-go Maja.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365