>Witam wszystkich chciałbym zaprosić osoby chętne do wspólnej rozgrywki na dość nietypowej wersji >minecraft 1.7.3 beta aby poczuć ten nostalgiczny klimat dawnych wersji i tego uroku który kiedyś >był. >Server przewiduje jedynie osoby chętne do rozgrywki a nie do griefingu oraz spamu. >Wszelkie propozycje co do rzeczy znajdujących się na serverze zostaną wysłuchane oraz zostanie >udzielona odpowiedź na każde pytanie. >Server posiada wbudowane pluginy oraz zabezpeczienia. >Jeżeli ktoś używa MultiMC mogę udostępnić instacje do pobrania. >gdy ktoś ma problem i nie może wybrać bety w swomi launcherze to daje gotowy : priv >Ip servera : dla chętnych priv dla premium oraz bez premium >Podkreślam minecraft 1.7.3 beta to nie to samo co 1.7.3 bo wiele osób myli te dwie wersje >minecraft 1.7.3 beta powstał w 2011 a minecraft 1.7.3 w 2013 >nie jest to reklama a jedynie zaproszenie do wspólnej gry >nie patrzymy na wiek więc może grać każdy
Zamiast grać w gry, lepiej pokusić się o stworzenie grupy rekonstrukcji historycznej i pokazywać społeczeństwu jak Kościuszko wymierzał klerowi w Polsce sprawiedliwość, było by to również otwarcie oczu społeczeństwu na 'uroczystości w kościołach w Polsce z okazji obchodów swięta 3-go Maja.
|