>W dniu 19.12.2002 r., TVN puścił wypowiedź >Prezydenta wszystkich Polaków na temat aborcji. >Nie było by wtyn nic dziwnego (poza tym że >Kwaśniewski oszukał swoich wyborców i w trakcie >swojej kadencji zmienił poglądy) że w telewizji >pokazują wypowiedź Prezydenta na tak wążną >kwestię jaką jest aborcja, ale dlaczego jako >komentarze zostały wstawoione wypowiedzi kleru. >Czy aborcja dotyczy kleru, czy kobiet? Jeżeli >kler ma wypowiadać się na wszystkie kwestie >związane z egzystencją człowieka na ziemi, to >niech TVN zwróci się do nich zamiast kierowców z >porśbą o komentarze w sprawie np. Winet.
< zatem , wczytaj się teraz uważnie ....kler to tzw. kasta kapłańska .... jeśeli dla ciebie stanowisko kościołą nei jest autorytarne ..towja wola ... jednak polska to jak narazie kraj katolicki [ przynajmniej w większości ] więc stanowisko kościoła nadal jest jeszcze bardzo istotne w tej sprawie czy to się tobie podoba czy nie .... odpowiedz sobie na takie pytanie .... czy dwa narody mordujące się wzajemnie , w oczach świata [ ludzi , polityków itd.] są wystarczająco odpowiedzialne ażeby pozwolono im , przyglądając się bezczynnie , [ zborniom , kaźniom , masowym mordom ] mordować się dalej , przecież w myśl Twojej definicji , należało by oba narody pozostawić samym sobie , i palcem nie kiwnąć w ich sprawie . Tak samo jest z feministkami .... rozwijały sie intelektualnie do 3 roku życia ....potem już tylko rosły . Teraz owe feministki ...kobiety chcące rozpożądzać swoimi brzuchami , na niekorzyść społeczeństwa , dokonują jednocześnie zbrodni przeciwko całej ludzkości ....sądzą , że mają do tego prawo .... publikujesz swoją wypowiedź na łamach "Racjonalisty" sądzę więc , że jesteś człowiekiem myślącym rozsądnie [ bez względu na wyznanie ] dlaczego więc ingerencja kościoła w "dramat " aborcji wywołuje u Ciebie zdziwienie . Człowiek jest największą wartością na tym świecie .... człowiek jest życiem .... proponuję jeszcze raz rozpatrzyć problem obiektywnie przez pryzmat rozumowania innych ..... wydając sądy apriori obniżamy loty ...\ Z wyrazami szacunku Gewuriel
|