Jak widzę to nie Pan wkleił tę wypowiedź ale ktoś w Pana imieniu - a konkretnie ten ktoś kto występuje nan naszym forum jako Ryjek. I teraz ten Ryjek znów wkleja moją wypowiedź, bo jak pisze nie może jej znaleźć... Usunałęm to, bo prziecież ten wątek jest tam gdzie był: www.racjonalista.pl/forum.php/s,2874Że ten Ryjek go nie mógł znaleźć to świadczy tylko o jego zaradności, skoro sam wcześniej w swej bystrości wątek na temat NT dodał do działu Antyklerykalizm. Przez takich ludzi nasze forum staje się chaotyczne. Zatem Ryjek, jak chcesz tutaj zabierać głos to przestrzegaj reguł minimum. Zwłąszcza, że już piszemy ci o tym któryś raz z rzędu. Albo zatem opanuj te reguły dodawania wątków, odpowiadania itd, albo zostań na Frondzie.
|