Racjonalista - Strona głównaDo treści
Sai Baba

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
03-08-2002 21:43Jadzia KulawikSai Baba
Agnosiewicz ty pedofilku pedalski k...........-katolicki, ty ch...
ru....y w dupę przez Glempa Larsona i cała Bandę Opus Deistów, za znieważanie Sai Baby cie ch..u katolicki pedofilski zastrzelimy i się skończy znieważanie tego co święte i dobre przez takich sk......i kościelnych, gebelsów z urojeniami watykańskimi. Myslisz ch..u, że wszyscy świeci to tacy jak twój Paetz i Wojtyła, co się ru...li na potegę we Watykanie? Ru...j sie ze swoim Larsonem, pedofilem z Opus Dei, ekspertem od katolskliego znieważania mniejszości wyznaniowych, czubku watykański, pedale wojtylistyczny.. Kula ci ch..u , katolu w d***lny mózg za te oszczerstwa.

svarozyc
>Agnosiewicz ty pedofilku pedalski
>k...........-katolicki, ty ch...
>ru....y w dupę przez Glempa Larsona i cała Bandę
>Opus Deistów, za znieważanie Sai Baby cie ch..u
>katolicki pedofilski zastrzelimy i się skończy
>znieważanie tego co święte i dobre przez takich
>sk......i kościelnych, gebelsów z urojeniami
>watykańskimi. Myslisz ch..u, że wszyscy świeci to
>tacy jak twój Paetz i Wojtyła, co się ru...li na
>potegę we Watykanie? Ru...j sie ze swoim
>Larsonem, pedofilem z Opus Dei, ekspertem od
>katolskliego znieważania mniejszości
>wyznaniowych, czubku watykański, pedale
>wojtylistyczny.. Kula ci ch..u , katolu w d***lny
>mózg za te oszczerstwa.
Wobec powyższych wypocin wniosek nasuwa sie jeden - forum powinno być jednak modrowane, przynajmniej w stopniu umożliwiajacym usuwanie takich tekstów z uwagi na ich wulgarność.
demaul (2 punktów)
>>Agnosiewicz ty pedofilku pedalski
>>k...........-katolicki, ty ch...
>>ru....y w dupę przez Glempa Larsona i cała Bandę
>>Opus Deistów, za znieważanie Sai Baby cie ch..u
>>katolicki pedofilski zastrzelimy i się skończy
>>znieważanie tego co święte i dobre przez takich
>>sk......i kościelnych, gebelsów z urojeniami
>>watykańskimi. Myslisz ch..u, że wszyscy świeci to
>>tacy jak twój Paetz i Wojtyła, co się ru...li na
>>potegę we Watykanie? Ru...j sie ze swoim
>>Larsonem, pedofilem z Opus Dei, ekspertem od
>>katolskliego znieważania mniejszości
>>wyznaniowych, czubku watykański, pedale
>>wojtylistyczny.. Kula ci ch..u , katolu w d***lny
>>mózg za te oszczerstwa.
>Wobec powyższych wypocin wniosek nasuwa sie jeden - forum powinno być jednak modrowane, przynajmniej w stopniu umożliwiajacym usuwanie takich tekstów z uwagi na ich wulgarność.

Mam jeszcze 2 wniosek - zdecydowanie nie powinno się instalować internetu w poprawczakach i przedszkolach...
Michał
spytacie, dlaczego tego nie wywaliłem ?
a jak was osioł kopnie, to mu oddajecie ?
rodzice mnie nauczyli: nie kop leżącego, daj mu najpierw wstać.
DorotaD
>spytacie, dlaczego tego nie wywaliłem ?
>a jak was osioł kopnie, to mu oddajecie ?
>rodzice mnie nauczyli: nie kop leżącego, daj mu najpierw wstać.
I bardzo dobrze że ta wypowiedź nie została usunięta. To miłe przeczytać że jest ktoś głupszy niż ja !.
gewuriel
>Agnosiewicz ty pedofilku pedalski
Podobno to Sia Baba , lubi młode okazy.

>k...........-katolicki, ty ch...
nierozumiem tego.
>ru....y w dupę przez Glempa Larsona i cała Bandę
>Opus Deistów, za znieważanie Sai Baby cie ch..u
A co ty wiesz o Opus Dei
>katolicki pedofilski zastrzelimy i się skończy
Jeśli można , to zaznaczam , że Pana Agnosiewicza nikt nie zastrzeli , a jeśli masz ochotę postrzelać , to palnij sobie w swoją mizerną kopułę .

>znieważanie tego co święte i dobre przez takich
>sk......i kościelnych, gebelsów z urojeniami
>watykańskimi. Myslisz ch..u, że wszyscy świeci to
>tacy jak twój Paetz i Wojtyła, co się ru...li na
>potegę we Watykanie? Ru...j sie ze swoim
>Larsonem, pedofilem z Opus Dei, ekspertem od
>katolskliego znieważania mniejszości
>wyznaniowych, czubku watykański, pedale
>wojtylistyczny.. Kula ci ch..u , katolu w d***lny
>mózg za te oszczerstwa.
Zawsze wspominam o niskich lotach , tutaj tego nie zrobię ......sam nie iwem co napisać , może najpierw zaproponuję przeczytanie prologu??? Powiem też , że tylko dzieci i psychicznie chorzy , nie posiadają tego .....rozumu , czas zatem drogi przyjacielu stanąć po niego w kolejce , weź ze sobą tego...Babę również .
Jaro
Niestety, chodzą po świecie idioci, czy to katolicy, czy to ateiści, czy wyznawcy Sai Baby, czy inni. Ten ktoś tak bardzo jest swoją wiarą zaslepiony, że nad sobą nie panuje... Zupełnie, jak ci, pogardliwie przez niego określani, "katole". My tu walczymy o miłość, sprawiedliwość (i darmowy alkohol dla wszystkich a przychrzani się taki burak i myśli, że z racji swojej wiary (nie-katolickiej) wszystko mu wolno. Żeby było jasne, nie uważam się za katolika, ale jest naprawdę wieeeelu katolików rozsądnych i kulturalnych, nie jak ten (wykropkowano

A ja chciałbym poznać różne punkty widzenia. Nie obchodzą mnie czyjeś kompleksy. Mariuszu, tak 3maj! Dzięki Ci za ten serwis.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365