Racjonalista - Strona głównaDo treści
książka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
23-12-2005 20:59jarekland (142470 punktów)książka
Chciałbym przedstawić książkę Carherine Clement "Podróż Teo". 14-sto letni chłopak odbywa,dzięki ciotce-milionerce, podróż dookoła świata. W jej trakcie poznaje różne systemy religijne, przeżywając rozterki duchowe i pierwsze przyjażnie właściwe dla jego wieku. Całość napisana przystępnym językiem,taka książka dla nastolatków. Znakomita pomoc edukacyjna, mogąca (choć w części) zrekompensować braki naszego systemu edukacyjnego w dziedzinie światopoglądowej.
Książkę wydało wydawnictwo Cyklady.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner
Ciekaw jestem, czy i o ateizmie cokolwiek wspomniano (choćby to, że jest)?
.
Jeśli tak, to brawo autor i Cyklady!
.
Jeśli nie, to do d**y.
.
Oczywiście to jest tylko moje zdanie.
jarekland (142470 punktów)
Wspomniano o negatywnym wpływie religii zinstytucjonalizowanej.
Itachi-san (468 punktów)
>Chciałbym przedstawić książkę Carherine Clement "Podróż
>Teo". 14-sto letni chłopak odbywa,dzięki ciotce-milionerce,
>podróż dookoła świata. (...)

Może być ciekawe, ale czy to nie dla dzieci

Wesołych Świąt
jarekland (142470 punktów)
Nigdzie nie napisałem że to jest książka na poziomie intelektualnym ludzi z wykszt. wyższym, przeciwnie, wspomniałem o brakach w systemie edukacyjnym, że jest napisana językiem zrozumiałym dla 14-sto latków. Czyli mówiąc inaczej jest to książka dla młodieży ale wszyscy albo mamy dzieci albo będziemy je mieli (powiedzmy prawie wszyscy).
data
Swietnie , teraz nalezy przedstawic ten projekt radzie dbajacej o nasza tozsamosc , ona z pewnoscia go zaakceptuje poniewaz ksiazka ta niesie ponadczasowe przeslanie o ktorych to kazdy dbajacy o swoje stado polityk czy jakis patriarcha nie mial nigdy pojecia gdyz w przeciwnym razie juz dawno by swoj lud oswiecil . Od jutra wszyscy Xieza i kat(echetki) porazeni bogactwem innych idei wykladac beda nowa wizje oswieceniowego przekazu gdyz trafia one bezposrednio ich serca pomijajac wygasle juz umysly .Tylko kto bedzie mial w tym interes , moze wydawca , a moze grupa trzymajaca wladze ?
Manipulacja zostanie powalona na kolana i wszyscy juz odtad bedziemy zyc w szczesliwym swiecie , amen .
jarekland (142470 punktów)
>Tylko kto bedzie mial w tym interes , moze wydawca , a moze grupa trzymajaca wladze ?
>

Interes będą mieć wszyscy rodzice (obecni lub przyszli) którzy dbają o swoje dzieci, biorąc pod uwagę braki w naszym systemie edukacji wieloświatopoglądowej.

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365