Nie uwierzysz, ale webmaster odpowiedział mi, że tego Działu już nie ma!. Kiedyś był w wersji angielskiej, ale teraz już go nie ma. Nie wiem jak by wpisać nowy wątek w tym nieistniejącym Dziale, ale wygląda na to, że ten wątek mamy do naszej wyłącznej dyspozycji i nikt nam nie podskoczy.
Przypominają mi się "Opowieści kolejowe" Grabińskiego. O nieistniejących stacjach i nieistniejących pociągach.
Pozdrawiam
Niech strój słów podkreśla urodę myśli
|