Chciałbym zaprosić członków Stowarzyszenia Racjonalistów oraz sympatyków racjonalizmu zamieszkujących nasz rejon na spotkanie. Czas: 15 stycznia 2006r. godzina 17.00Miejsce: Pub "Za kulisami" ul. Teatralna 8, Katowice.Zainteresowanych prosimy o nawiązanie kontaktu ze mną: mail: lp.atsilanojcar@nikzsutapSkład ośrodka katowickiego.Refleksje ze spotkania grudniowego.Zapisz się do nas i bierz udział w fascynujących dyskusjach światopoglądowych. |