Miłośników racjonalizmu mieszkających na Śląsku zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w pubie "Za kulisami" w sobotę (18.02.2006) o godzinie 17.00. Jeśli macie pytania proszę piszcie na skrzynkę pod adres: lp.atsilanojcar@nikzsutap
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
No i widzisz ... zjazd wtedy mam Proponuję te daty ze mną uzgadniać Są dusze, których sam Bóg nie mógłby zbawić, nawet gdyby ukląkł i modlił się za nie - - E. Cioran
Jutro odbędzie się V spotkanie Stowarzyszenia. Naszym gościem będzie prezes Klubu Kultury Współżycia i Tolerancji im. T. Kotarbińskiego - Joachim Patryas. Otworzyła się przed nami możliwość współpracy Katowickiego Stowarzyszenia z Klubem i należy ją w pełni wykorzystać. Proszę punktualnie przybyć na miejsce: pub "Za kulisami", godzina nie ulega zmianie: 17.00.