Fundacja Lorga i wortal Lesbijka.org serdecznie zapraszaja 3 marca na debate "Kobiety w polityce", w ktorej udział wezma: Pełnomocniczki Rzadu ds. Rownego Statusu Kobiet i Mezczyzn w latach 2001-2005 Izabela Jaruga-Nowacka i Magdalena Sroda oraz Wiceminister Joanna Kluzik-Rostkowska, Departament ds. Kobiet, Rodziny i Przeciwdzialania Dyskryminacji. Goscinnie udzial wezmie Przewodniczacy Partii Demokratycznej - demokraci.pl - Wladyslaw Frasyniuk. Spotkanie polaczone bedzie z promocja ksiazki "Lesbijki w zyciu spoleczno-politycznym" opracowanej na bazie materialow Lesbijka.org i wydanej nakladem Fundacji Lorga. Debata odbedzie sie o godz. 19.15 w Warszawie, w Klubie Ksiegarza, Rynek Starego Miasta 22/24 (wejscie jak do Ksiegarni Literackiej). Spotkanie odbedzie się dzięki wsparciu Fundacji im. Róży Luksemburg. Pelna informacja: www.lesbij(*)79&mode=thread&order=0&thold=0 |