witam wszystkich przegladalem sobie wasza stronke bo myslalem iz odnajde w niej faktycznie naukowe podejscie do roznych dziedzin naukowych i religijnych. no pytanie czy jestem wierzacym odpowiadam tak ale nie slepo gdyz slepa wiara jest "opium dla mas"jak to mowil filozof a nie ty solopax  poza tym jezeli ty podajesz sie za racjonaliste to wspolczuje poczytaj sobie slownik wyrazow obcych przyda ci sie  szczerze mowiac rozbawiles mnie  )gdyz nalezysz do nazwijmy to umownie i z gory przepraszam za sformułowanie "rasistow" o podlozu religijnym  a nie racjonalistow  joki masz u mnie plus najpierw wyjasnijcie terminy bo rowniez nie zanlazlem waszego rozumienia racjonalizmu  )pieknie outsider tylko nie musisz nam cytowac "wyborczej"bo kazdy moze sobie kupic mam nadzieje ze choc czesc rozumiesz bo jakos nie skomentowales  )) kazdy ma prawo na swoje poglady i jest to niepodwazalne ale uwaga jezeli ktos nie przyjmuje argumentow pozostaje cale zycie glupcem. wiec racjonalisci uwaga sa na swiecie rzeczy, ktorych "okiem i szkielkiem" nie zbadacie a co z ideami Platona? obyscie sie nie poruszali tylko po "cieniach"realnosci. a jeszcze jedno prosze was jezeli juz proponujecie jakas ksiazke to piszcie na poziomie wstyd jak sa tam bledy rzeczowe wynikajace prawdopodobnie z,przepraszam ze to powiem, niedouczenia. przeciez imie Jezus bylo mormalnym imieniem uzywanym przez wszystkich, dalej jest jedna Ewangelia nie 4, itd duzo by pisac  )prosze was jezeli chcecie miec dobre imie do przynajmniej nie robcie bledow rzeczowych. przeciez jestescie racjonalistami  )uzywajcie wiec racio  |