>Niestety z racji odległości i permanentnego braku czasu po raz kolejny nie udało mi się dojechać... Byłeś może?? >Pozdrawiam Owszem, choć nie na całości, jednak udało się mi obejrzeć sobotni koncert zespołu Matplaneta (polecam jeśli ktoś gustuje w akustyczno - elektronicznych eksperymentach), ale słyszałem że piątkowy koncert i towarzyszące wydarzenia też były warte uwagi. Pozdrawiam.
|