Cechy racjonalisty... przede wszystkim wydaje mi się, że jest to niezależność, będąca dla mnie podstawą wolnego myślenia, przejawiająca się w takim analizowaniu faktów oraz wypoweidzi innych ludzi, które pozwala nam oceniać dodatnio bądź ujemnie ich zdanie, ale też wyciągać z niego to, co najważniejsze.
ci, którzy wiedzą, nie mówią, a ci, którzy mówią, nie wiedzą...
|