Przepraszam że pytam o to tutaj, ale jestem nowy i za bardzo nie wiem gdzie pytać lepiej.Nazbierało mi się w główce sporo przemyśleń i chciałbym to opublikować w całości w jednej książce.Czy jest ktoś chętny kto mógłby pomóc w wydaniu jej.Jakiś menadżer/prawnik co by się prawami autorskimi i umową zajął/ktoś kto zna jakiś wydawców(chociążby najmniejszych w branży)/ w ogóle ktokolwiek kto mógłby pomóc. |