Myślę że znalazłem sposób w jaki można stworzyć wizerunek odpowiadający właściwościami temu z Całunu Turyńskiego. Jest to rzecz tak prosta, że aż dziw, że do tej pory nie znalazłem opracowania jak mógł powstać ( pomijam oczywiście te teorie , które sugerują czynnik boski ) Całun. Potrzebuję osoby ( osób ) dysponującej wolnym czasem , talentem plastycznym i zapałem. Razem możemy rozświetlić kolejne miejsce na mapie ciemnoty. Zainteresowanych proszę o kontakt lp.pw@vigdog lub telefonicznie 0 502 378 728. Jeżeli powiedzie się a wiem na pewno , że tak się stanie Racjonalista otrzyma jako pierwszy kompletnie udokumentowane doświadczenie. Pozdrawiam i czekam na odzew. Chyba , ze juz gdzieś , ktos wppadł na ten pomysł, ale w takim przypadku też prosiłbym o kontakt. |