Hmm, zastanawia mnie jedna rzecz. Od paru ładnych dni każdy nowy post jestem zmuszony pisać w formie wąskiej kolumienki, gdyż inaczej całość jest niemiłosiernie "poszatkowana" i ogólnie wygląda mało estetycznie. Jaka jest przyczyna takiego stanu rzeczy, jeśli można wiedzieć? Robicie jakieś zmiany w forum? Pozdrawiam, Swarożyc. |