>Tak jak człowiek po śpiączce traci cała pamięć -bo jego >ciało astralne opuściło ciało cielesne i po powrocie >(przebudzeniu) niestety już bez pamięci, tak jak dziecko >musi nauczyc się szystkiego nowego.
To chyba bardzo młode ciało astralne pisze! Jeszcze nie nauczyło się pisowni, gramatyki, ortografii, myślenia ....
|