> www.butik.pl/b1/commodity?groupId=153739&l=pl> Co o tym sądzicie? Moim zdaniem niezłe he he...hihi... koszulka jak koszulka ale za to jaki komentarz: "Uwaga! Noszenie w okolicach Częstochowy i Torunia może narazić na uduszenie różańcem lub oplucie...  " a tak ogolnie to moze Mariusz pomysli o firmowych koszulkach Racjonalisty. dostepnych dla czytelnikow? Cobysmy mogli sie na ulicy rozpoznawac  ... pozdro -- RG
|